Hakkımızda

2009 yılında kurulan Arri Tur’un sektöre adım atması, turizm dünyası için önemli bir kilometre taşı oldu. Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek yurt içi organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olan Arritur, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza attı. 

Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan Arritur, yurt içinde yüzlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Türkiye’de 15, yurt dışında ise İngiltere , iran , cezayir , kuveyt destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten firma, çatısı altında  Antalya Kaleiçi Karyatit hotelide buunmaktadır.

 

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TÜRSAB –  7109 ) üye olan acentamız, birliğin tüketicilerini kaçak acentalardan korumak ve yaşanacak muhtemel mağduriyetleri önlemek için oluşturduğu ‘’Tatil Meleği’’ karekod uygulamasına sahiptir.

 

Her geçen gün faaliyetlerini hızla büyüten ARRİTUR olarak, sahip olduğumuz deneyim, kalite ve özveriyle, sizin hayallerinizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Hayal Et, Rezerve Et, Keşfet…

Şirket Ünvanı

:

Arri Tur Reklamcılık Özel Eğitim Taşımacılık İnş. San. Tic Ltd. Şti

Vergi Dairesi ve Numarası

:

Kurumlar V.D. 0800340036

Ticaret Sicil No

:

67077

Tescil Tarihi

:

25.07.2010

Mersis No

:

0080034003800015

Merkez Adres

:

Kılınçaslan mah. Kadir Paşa sk. No 9 Muratpaşa / ANTALYA

Yönetim Kurulu Başkanı

:

Levent DAĞCI

Taahhüt Edilen Sermaye

:

500.000

Ödenmiş Sermaye

:

500.000

Bağımsız Denetçi

:

Nk Denetim Danışmanlık

ARRİTUR olarak amacımız, müşterilerimizin beklentilerine maksimum düzeyde cevap vererek, aramızdaki güven ve samimiyet bağlarını güçlendirmektir.

Sürekli değişen turizm sektörünün dinamiklerini ve trendlerini gözeterek, doğru yer ve zaman yönetim konusunda sorumluluk sahibi takım arkadaşlarımızla birlikte, turizm pazarında öncü firmalar arasında yer almayı hedefliyoruz.